„Aitan Sul saavutada just sellise vormi ja treenituse nagu Sina soovid. Lepime kokku treeningute ajad ja aitan Sul neid järgida. Luban, et pühendun Sinu eesmärgile koos Sinuga! Ma ei koosta Sulle treeningkava, mida kodus teha, sest Sa ei tee seda niikuinii!“

Miks personaalne treening?

Personaalne treening sobib Sulle, kui Sinu jaoks on oluline:

  • treenida endale sobival ajal
  • treenida õigesti
  • treenida eesmärgipäraselt
  • treenida koos professionaalse treeneriga
  • saavutada soovitud tulemus kindlaks ajaks
  • muuta püsivalt enda liikumisharjumusi

Personaalne treening lähtub just Sinu püstitatud eesmärgist ja koosneb eemärgi saavutamiseks sobivatest harjutustest ning võimaldab õppida harjutuste õiget sooritust.

Personaalsed treeningud toimuvad Viljandis vastavalt kokkulepitud ajale Maerobic Fitness treeningsaalis. Esimesel kohtumisel kaardistame Sinu eesmärgid ning lepime kokku, kui tihti ja millal hakkame kohtuma.

Mida personaalne treening endast kujutab?

Kohtume 2 – 3 korda nädalas Sulle sobivatel aegadel. Vastavalt Sinu treenitusele valime sobiva koormuse. Teeme mitmekülgseid treeninguid, cardio- ja jõutrenni, vajadusel intensiivset vastupidavustrenni, kuid ei unusta ka venitusi ja lihashooldust.

Personaalseid treeninguid viib läbi Maerobic Fitness treener Kai Oja.

Kai omab EOK aeroobikatreeneri kutsetunnistust ja Pump FX (Train Fitness) treeneri koolitust ja litsentsi. Ta on osalenud mitmetel koolitustel ja workshopidel nii Eestis kui mujal maailmas. Kail on rühmatreenerina kogemust 6 aastat.

Hinnad:

Esimene kohtumine on tasuta.

ÜHELE INIMESELE KAHELE INIMESELE
Ühekordne personaalne treening 35 € 50 €
5 personaalset treeningut 150 € 200 €
10 personaalset treeningut 280 € 340 €
20 personaalset treeningut 460 € 620 €

Võimalus on tasuda mitmes osas.

Kui soovid tulla personaalsele treeningule, siis helista Kaile tel. 56461727 või saada sõnum Maerobic Stuudio kontakti alt: https://maerobic.eu/kontakt/

Võta meiega ühendust juba täna! Koos on lihtsam!