Head lapsed ja lapsevanemad!
Anname teada, et kolime alates oktoobrist Sakala Keskusesse ja kuna ruumide pakkumine kõikidele tantsugruppidele ja trennidele kogu hooajaks ei ole tagatud, siis lõpetame tantsukooli tegevuse alates 30.09.2022.
*Et lapsed saaksid tantsimisega samas grupis edasi tegeleda on kokkulepe tehtud tantsukooliga Tantsutsoon, kuhu grupid Mannid, Me-Ga ja E-Go ja Tibid saavad alates oktoobrist täiskoosseisus üle minna. Mannide ja Me-Ga gruppidel jäävad tantsuõpetajad, trennide päevad ja kellaajad samaks. Samaks jääb ka õppemaksu suurus. E-Go ja Tibide reedene treeningtund jääb alles, teise tunni aeg selgub lähipäevil.
*Gruppide Minid (3-4 a.) ja Mummud (5-6 a.) osas on kokkulepe S-stuudioga, kes piisava huviliste arvu korral saab luua uue tantsurühma (3-6 a.). Trennid toimuvad E ja K kell 18.00. Õppemaks jääb samaks. Et tantsutunnid sujuvalt jätkuks palun andke õp. Grettenile tunnis või e-mailile: maerobictantsukool@gmail.ee hiljemalt reedeks teada, kellele need treeningpäevad sobivad ja kes sooviks S-stuudios tantsimisega jätkata.
*Akrobaatika treeningud hakkavad alates oktoobrist toimuma Viljandi Spordihoone maadlussaalis ikka reedeti kell 16.00-17.00 (ühes grupis), treener Annika Karin Vahteri juhendamisel. Saal asub Viljandi Spordihoone vana maja 2. korrusel.
Palun kõigil tuua lapsevanema poolt täidetud ankeedid, lepingud ja tasuda Maerobic tantsukooli septembrikuu õppemaks, et saaksime korrektselt edasi anda tantsugruppide nimekirjad ja andmed.
Tantsutsoon – Lossi 15, Viljandi, e-mail: tantsutsoon@gmail.com
S-stuudio – Viljandi Huvikool, Jakobsoni 47C, Viljandi, e-mail: leanikam@gmail.com
Viljandi Spordihoone – Vaksali 4, annikavahter@gmail.com OÜ Paleus
Loodame, et üleminek on sujuv ja soovime teile kõike head!
Margit Oksa
e-mail: maerobictantsukool@gmail.com
Tel. 5234591