Margit Oksa

Margit Oksa

Läbitud 200-tunnine Infra Yoga School Vinyasa joogaõpetajate kursus
Läbitud 50-tunnine Black Dog Jooga Yin joogaõpetajate kursus, RYT50 Pille Eikneri juhendamisel
Läbitud Yoga FunC treenerite koolitus Tallinnas Ashtanga jooga koolis
Omab EOK aeroobikatreeneri kutsetunnistust
Pump FX treeneri koolitus ja litsents
bodyART treeneri koolitus ja litsents
„Zumba Basic”, „Zumba kids”, „Zumba steps level 2“, „Zumba toning“ koolitus ja litsents
Osalenud erinevatel EEVL koolitustel ja workshoppidel

Grete Põder

Lõpetanud 2011. aastal Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia eriala ning 2015. aastal Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala magistriõppe. Aastatel 2011-2013 töötanud füsioterapeudina SA Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses ning alates 2014. aastast SA Viljandi haiglas. Osalenud erinevatel tervishoiu- ja meditsiinivaldkonna teemalistel konverentsidel ja seminaridel ning füsioteraapia ja treeningõpetuse alastel praktilistel koolitustel. Lisaks füsioterapeudi tööle on praktiseerinud treeneriametit nii laste kui täiskasvanute üldkehalise treeningu läbiviimisel. Vabal ajal harrastab ka ise erinevates rühmatreeningutes osaleda.

Kai Oja

Kai Oja

Läbitud Eesti Võimlemisliidu aeroobikatreenerite koolitus
Omab EOK aeroobikatreeneri kutsetunnistust
Pump FX treeneri koolitus ja litsents
Fight FX treeneri koolitus ja litsents
Osalenud erinevatel EEVL koolitustel ja workshoppidel

Annika Karin Vahter

Annika alustas 7a. ilu- ja rühmvõimlemisega ning osales erinevatel võistlustel Eesti kui välismaal. Ta on saavutanud 2011. aasta rühmvõimlemise MM-il kolmanda koha. Hiljem õppis Tallinna Tantsuakadeemias jazz-, modern- ja kaasaegset tantsu. 2016. aastal lõpetas TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti eriala. Lisaks erinevatele töötubadele Eestis on käinud end täiendamas Saksamaal Palucca Ülikoolis ja Broadway Dance Centeris New Yorgis. Annika omab EOK võimlemistreeneri kutsetunnistust (tase 3) ja laagri juhataja osakutsetunnistust (tase 6). Lisaks tantsuõpetaja ametile töötab ta ka Viljandi Spordikoolis iluvõimlemise treenerina.
Annika: “Tunnen ennast hästi noortega tegeledes, keda õpetades olen konkreetne ja nõudlik, kuid alati ka mõistev ja abistav. Olen avatud uutele väljakutsetele ning ootan kõiki tantsuhuvilisi endaga koos tantsima!”