Karmi Pikkma

Minu tantsu teekond sai alguse 15-aastasena, kui otsustasin hakata õppima hip hopi tantsustiili JJ-Street tantsukoolis. Edasi võtsin ka lisastiili juurde, milleks on house. Käisin erinevatel esinemistel, tantsu battle’itel ning esinesin iga-aastasel JJ-Street tantsukooli streetshowl Alexela kontserdimajas. Olen käinud ennast koolitamas erinevatel workshopidel nii Eestis kui ka Amsterdamis Summer Dance Forever festivalil. Olen osalenud erinevate tänavatantsu stiilide workshopidel, nt vogue, locking, popping, Chicago footwork jpt. Kaasaegse tantsu pisiku sain külge kui tulin Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemiasse tantsukunsti õppima. Hetkel õpin küll valguskujunduse erialal, kuid tegelen siiski tantsimise ning etenduskunstiga. Minu jaoks on tantsus oluline loovus, tahtejõu arendamine ning tantsimine südamega, mitte peaga.

Gretten Vaga

Tantsuga tegin algust umbes 6 aastasena Saaremaal huvikoolis Inspira. Sealt edasi sattusin aastal 2007 Saaremaa suurimasse tantsukooli Semiir, kus minu põhilisteks stiilideks said hip hop ning showtants. 2014 aastal alustasin laste ja noorte treenimist ning olen sellega tegelenud siiani. Erinevatel võistlustel olen oma tantsutrupiga saavutanud mitmeid poodiumikohti nii Eesti siseselt kui rahvusvaheliselt. Olen läbinud ka Eesti Tantsuhuvihariduse Liidu täiendkoolituse programmi tantsuõpetajatele aastal 2020. Praegu õpin Viljandi Kultuuriakadeemias etenduskunstide osakonna all tantsuõpetaja erialal. Minu jaoks on kõige olulisem tantsutundide andmise juures aidata noortel areneda nii loominuguliselt kui füüsiliselt. Näen, et minu ülesanne on olla toeks ning käepikenduseks nende tantsumaailmaga seonduvate eesmärkide ning unistuste täitumises.

Triin Kauber

Minu tantsupisik sai alguse, kui nägin filmi “Step up”, mille ajendil läksin 13-aastasena Pärnu tantsukooli Black and Brownie. Black and Brownies olin ma 6 aastat ja selle aja jooksul õppisin erinevaid tänavatantsustiile nagu hip-hop, girly hip-hop, locking, popping ja breaking ning lisaks sellele ka kaasaegset tantsu. Black and Brownie sisestel freestyle’i võistlustel ja koreograafiakonkurssidel olen võitnud mitmeid esikohti. Hiljem olen käinud nendel võistlustel ka kohtunikuna. Praegu õpin Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias tantsukunsti. Tantsu puhul huvitab mind kehakontroll ja – tunnetus, samuti flow. Treenerina on mulle oluline arendada õpilaste kehatunnetust ja kehakontrolli läbi jõutrenni ja koreograafiate õppimise, kuid samas luua ka võimalusi loovuse ja õpilaste endi liikumise arenguks.

 

Margit Oksa

Margit Oksa

Läbitud 200-tunnine Infra Yoga School Vinyasa joogaõpetajate kursus
Läbitud 50-tunnine Black Dog Jooga Yin joogaõpetajate kursus, RYT50 Pille Eikneri juhendamisel
Läbitud Yoga FunC treenerite koolitus Tallinnas Ashtanga jooga koolis
Omab EOK aeroobikatreeneri kutsetunnistust
Pump FX treeneri koolitus ja litsents
bodyART treeneri koolitus ja litsents
„Zumba Basic”, „Zumba kids”, „Zumba steps level 2“, „Zumba toning“ koolitus ja litsents
Osalenud erinevatel EEVL koolitustel ja workshoppidel

Ly Tolberg

Ly Tolberg

Elanud ja töötanud Jaapanis 11 aastat. Lõpetanud jooga õpetajate 200 tunnise kursuse Tokyos Under The Light jooga koolis. Töötas joogaõpetaja ja personaaltreenerina Tokyos 9 aastat.
2012-2013 õpetas joogat Indoneesias.
Läbitud „Institute of natural healing“ toitumisalane koolitus ning 2013 a. omandatud toitumisspetsialisti kutsetunnistus.
Omab toitumisspetsialisti kutset ning viib läbi toitumisalaseid nõustamisi personaalselt ja gruppidele.
Läbitud 500 tunnine joogaõpetajate kursus

Kai Oja

Kai Oja

Läbitud Eesti Võimlemisliidu aeroobikatreenerite koolitus
Omab EOK aeroobikatreeneri kutsetunnistust
Pump FX treeneri koolitus ja litsents
Fight FX treeneri koolitus ja litsents
Osalenud erinevatel EEVL koolitustel ja workshoppidel

Maerobic treener Marju Veevo

Marju Veevo

Läbitud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala bakalauruse- ja magistriõpe 2007-2012. a.
Osalenud mitmetel rahvusvahelistel kursustel ja läbinud mitmeid erialaseid koolitusi Eestis.
2012. a. elas ja praktiseeris füsioterapeudina Belgias.
Töötab füsioterapeudina Viljandi Haiglas ja Viljandi Spordikoolis.
Alates 2013., on Marju tegelenud Ly Tolbergi juhendamisel joogaga, millest on praeguseks kujunenud tema peamine harrastus ja kehaline treening.

Maerobic treener Krete Ledis

Krete Ledis

Läbitud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala bakalaureuseõpe 2003.-2006.a ja 2016. a omandatud rakenduskõrgharidus sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korralduse erialal.
2006 – 2015 töötanud füsioterapeudina Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses, 2017. aastast SAViljandi Haiglas.
Krete on läbinud mitmeid erialaseid koolitusi nii Eestis kui ka mujal, osalenud rahvusvahelistel konverentsidel ja põhitöökohale lisaks läbi viinud rühmatreeninguid erineva vanusegrupiga inimestele.

Annika Karin Vahter

Annika alustas 7a. ilu- ja rühmvõimlemisega ning osales erinevatel võistlustel Eesti kui välismaal. Ta on saavutanud 2011. aasta rühmvõimlemise MM-il kolmanda koha. Hiljem õppis Tallinna Tantsuakadeemias jazz-, modern- ja kaasaegset tantsu. 2016. aastal lõpetas TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti eriala. Lisaks erinevatele töötubadele Eestis on käinud end täiendamas Saksamaal Palucca Ülikoolis ja Broadway Dance Centeris New Yorgis. Annika omab EOK võimlemistreeneri kutsetunnistust (tase 3) ja laagri juhataja osakutsetunnistust (tase 6). Lisaks tantsuõpetaja ametile töötab ta ka Viljandi Spordikoolis iluvõimlemise treenerina.
Annika: “Tunnen ennast hästi noortega tegeledes, keda õpetades olen konkreetne ja nõudlik, kuid alati ka mõistev ja abistav. Olen avatud uutele väljakutsetele ning ootan kõiki tantsuhuvilisi endaga koos tantsima!”

Herta Soro

Herta alustas tantsimist Evestuudios juba 3 aastaselt, õppides loovtantsu ühtekokku 12 aastat. Hiljem sai Herta kireks tänavatants, mille erinevaid stiile ta tänaseks juba aastaid mitmetes tantsukoolides ja paljudel workshoppidel on õppinud. Ka praegu tantsib ta kaasa Maerobic Streeti E-Go ja Tibide grupis ning Tallinnas Ian Dance Companys. Herta peamisteks tantsustiilideks on hip-hop, urban, dancehall, house ja girly hip-hop. 2018 aasta kevadel osales Herta Eesti Koolitantsu festivali poolt korraldataval võistlusel „Tantsuhullus“, kus saavutas II koha. Lisaks tantsule on Herta pisikesest peale tegelenud muusika ja teatriga, oma kolme lemmikala saab ta ühendada suviti Eesti Noorte Muusikaliteatris, kus lööb kaasa nii tantsija, laulja kui näitlejana. Hertale meeldib tantsu juures see, et tants ühendab kaks tema jaoks elus olulist tegurit: füüsilise liikumise ja loovuse. Treenerina on Hertale oluline arendada laste loovust, tõsta nende enesekindlust, näidata lastele tantsu erinevaid külgi ning motiveerida neid ennast arendama.