Margit Oksa

Margit Oksa

Läbitud 200-tunnine Infra Yoga School Vinyasa joogaõpetajate kursus
Läbitud 50-tunnine Black Dog Jooga Yin joogaõpetajate kursus, RYT50 Pille Eikneri juhendamisel
Läbitud Yoga FunC treenerite koolitus Tallinnas Ashtanga jooga koolis
Omab EOK aeroobikatreeneri kutsetunnistust
Pump FX treeneri koolitus ja litsents
bodyART treeneri koolitus ja litsents
„Zumba Basic”, „Zumba kids”, „Zumba steps level 2“, „Zumba toning“ koolitus ja litsents
Osalenud erinevatel EEVL koolitustel ja workshoppidel

Ly Tolberg

Ly Tolberg

Elanud ja töötanud Jaapanis 11 aastat. Lõpetanud jooga õpetajate 200 tunnise kursuse Tokyos Under The Light jooga koolis. Töötas joogaõpetaja ja personaaltreenerina Tokyos 9 aastat.
2012-2013 õpetas joogat Indoneesias.
Läbitud „Institute of natural healing“ toitumisalane koolitus ning 2013 a. omandatud toitumisspetsialisti kutsetunnistus.
Omab toitumisspetsialisti kutset ning viib läbi toitumisalaseid nõustamisi personaalselt ja gruppidele.
Läbitud 500 tunnine joogaõpetajate kursus

Kai Oja

Kai Oja

Läbitud Eesti Võimlemisliidu aeroobikatreenerite koolitus
Omab EOK aeroobikatreeneri kutsetunnistust
Pump FX treeneri koolitus ja litsents
Fight FX treeneri koolitus ja litsents
Osalenud erinevatel EEVL koolitustel ja workshoppidel

Maerobic treener Marju Veevo

Marju Veevo

Läbitud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala bakalauruse- ja magistriõpe 2007-2012. a.
Osalenud mitmetel rahvusvahelistel kursustel ja läbinud mitmeid erialaseid koolitusi Eestis.
2012. a. elas ja praktiseeris füsioterapeudina Belgias.
Töötab füsioterapeudina Viljandi Haiglas ja Viljandi Spordikoolis.
Alates 2013., on Marju tegelenud Ly Tolbergi juhendamisel joogaga, millest on praeguseks kujunenud tema peamine harrastus ja kehaline treening.

Maerobic treener Krete Ledis

Krete Ledis

Läbitud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala bakalaureuseõpe 2003.-2006.a ja 2016. a omandatud rakenduskõrgharidus sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korralduse erialal.
2006 – 2015 töötanud füsioterapeudina Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses, 2017. aastast SAViljandi Haiglas.
Krete on läbinud mitmeid erialaseid koolitusi nii Eestis kui ka mujal, osalenud rahvusvahelistel konverentsidel ja põhitöökohale lisaks läbi viinud rühmatreeninguid erineva vanusegrupiga inimestele.

Maerobic treener Siiri Pärn

Siiri Pärn

Tegelenud joogaga alates 2016 a. jaanuarist Ly Tolbergi juhendamisel. 2018 a. suvel läbitud 200-tunnine Infra Yoga School Vinyasa joogaõpetajate kursus. Omab Yoga Alliance RYT200 tunnistust. Läbitud 50-tunnine Black Dog Jooga Yin joogaõpetajate kursus, RYT50 Pille Eikneri juhendamisel. Osalenud erinevatel worshopidel. Lemmikstiilideks on Vinyasa, kus on palju liikumist ja vabadust ning Yin, mis on lõõgastav, aga samas pakub väljakutset pikkade venitustega.

Annika Karin Vahter

Annika Karin Vahter

Annika alustas 7a. ilu- ja rühmvõimlemisega ning osales erinevatel võistlustel Eesti kui välismaal. Ta on saavutanud 2011. aasta rühmvõimlemise MM-il kolmanda koha. Hiljem õppis Tallinna Tantsuakadeemias jazz-, modern- ja kaasaegset tantsu. 2016. aastal lõpetas TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti eriala. Lisaks erinevatele töötubadele Eestis on käinud end täiendamas Saksamaal Palucca Ülikoolis ja Broadway Dance Centeris New Yorgis. Annika omab EOK võimlemistreeneri kutsetunnistust (tase 3) ja laagri juhataja osakutsetunnistust (tase 6). Lisaks tantsuõpetaja ametile töötab ta ka Viljandi Spordikoolis iluvõimlemise treenerina.
Annika: “Tunnen ennast hästi noortega tegeledes, keda õpetades olen konkreetne ja nõudlik, kuid alati ka mõistev ja abistav. Olen avatud uutele väljakutsetele ning ootan kõiki tantsuhuvilisi endaga koos tantsima!”

Egely Pruuli

Egely Pruuli

Egely alustas oma tantsuteed Võrumaal. 12 aastat tantsinud erinevaid stiile – kaasaegne tants, Eesti tants, rahvatants, estraad/swing, showtants. Aasta täiendas Egely end Moldovas, kus tutvus hip-hop tantsustiiliga. Koolitantsu festivalil sai Egely oma juhendatud tantsugrupiga vabatantsu kategoorias laureaadi tiitli ja kuna talle on ka väga südamelähedane rahvatants, siis oli ta Kagu-Eesti tantsupeol naisrühmade liigijuht. Hetkel õpib Egely Viljandi Kultuuriakadeemias tantsukunsti erialal.
Egely: “Oma tundides pean oluliseks arendada loovust, koordinatsiooni ja tunda tantsust rõõmu! Treeningutes panen suurt rõhku erinevate tantsutehnikate õppimisele ja painduvusele. Lastetundidest ei puudu kindlasti ka mängulisus, mida iga väike inimene vajab!”

Kristiin Kulpson

Kristiin Kulpson

Kristiin alustas oma tantsuteed Põlvas, kus annab trenne ka Põlva Serviti tantsutüdrukutele ja showtantsutrupile Viva La Divas. Tantsustiilidest on Kristiin harrastanud estraad-, modern-, kaasaegset-, show-, cheer- ja rahvatantsu, samuti ka hip hopi ja tänavatantsu. Lisaks on ta ennast täiendanud erinevatel töötubades Ameerikas, New Yorkis. On osalenud mitmetel võistlustel, näiteks Koolitants, Kuldne Karikas, EDO, Tantsuhullus jne.
Kristiin ütleb: „Kes mind väga hästi tunneb, see teab, et minu elumoto on aegade algusest olnud „Kes palju teeb, see palju jõuab!”. Usun, et alati tuleb oma eesmärkidesse uskuda seni, kuni need täituvad. Tuleb unustada ära kõik see, mida teised sinust arvavad. Tuleb olla unikaalne, enesekindel ning alati positiivne. Head asjad juhtuvad heade inimestega!
Kristiini eesmärk on pakkuda tantsijatele treeningtundi, kus tantsija saab olla tema ise, tantsida kõik hea ja halva endast välja ning nautida just seda, mida tema enda keha teha suudab ning leida see maksimum!”

Laura Mander

Laura Mander

Laura on pärit väikesest Võru linnast, kus alustas ka oma tantsuteed. Laura avastas tantsimise juba lasteaias ja seda tänu sõbrannadele, kes ükskord ta trenni kaasa vedasid. Sellest juhuslikust kohtumisest tantsumaailmaga sai aga alguse suur armastus selle võrratu kunsti vastu, millest on nüüdseks saanud ka tema töö. Laura on tantsinud nii show- kui estraadtantsu, tegelenud veidi võimlemisega ning oma jagu ka rahvatantsuga.
Tantsu õpetamise juures peab Laura eelkõige oluliseks seda, et see oleks nauditav ja vastavalt eale leiaks igaüks sealt oma suhkrutüki. Seega on äärmiselt oluline ka eakohasus.
Laura: “Püüan tundides tähelepanu pöörata nii koordinatsiooni, painduvuse kui tehnika arendamisele. Muidugi ei puudu kõige tõsise juurest ka muusika, seltskonna nautimine ja mõnus tantsimine”

Merili Maalmeister

Merili Maalmeister

Tahtmist ja energiat täis noor tantsija ja treener, kelle põhistiilideks on tänavatants, show, hip-hop ja girly. Merili alustas oma tantsuteed võistlustansu radadel, kuid hiljem jätkas tänava- ja showtantsuga ning on nüüdseks tantsimisega tegelenud juba 10 aastat. Trennides on prioriteediks tantsimiseks sobiv keskkond, distsipliin ja tantsijate-treenerite kommunikatsioon ning hea läbisaamine.
Merili kutsub kõiki endaga koos tantsima!

Mari-Liis Martin

Mari-Liis Martin

Mari-Liis on energiline ja positiivne noor tantsija ja treener, kes pani oma esimesed tantsussid jalga 7-aastaselt. On tegelenud balleti-, kaasaaegse-, tänava- ja showtantsuga.
Enda stiilideks peab ta hip hopi, wave’i hip hopi ja urbanit. Trennides peab Mari-Liis oluliseks treeneri ja tantsijate vahelist suhtlemist ning koostööd, positiivsust ning ennekõike tahet tantsida. Kõike seda soovib ta ka oma tantsijatega jagada.

Herta Soro

Herta Soro

Herta alustas tantsimist Evestuudios juba 3 aastaselt, õppides loovtantsu ühtekokku 12 aastat. Hiljem sai Herta kireks tänavatants, mille erinevaid stiile ta tänaseks juba aastaid mitmetes tantsukoolides ja paljudel workshoppidel on õppinud. Ka praegu tantsib ta kaasa Maerobic Streeti E-Go ja Tibide grupis ning Tallinnas Ian Dance Companys. Herta peamisteks tantsustiilideks on hip-hop, urban, dancehall, house ja girly hip-hop. 2018 aasta kevadel osales Herta Eesti Koolitantsu festivali poolt korraldataval võistlusel „Tantsuhullus“, kus saavutas II koha. Lisaks tantsule on Herta pisikesest peale tegelenud muusika ja teatriga, oma kolme lemmikala saab ta ühendada suviti Eesti Noorte Muusikaliteatris, kus lööb kaasa nii tantsija, laulja kui näitlejana. Hertale meeldib tantsu juures see, et tants ühendab kaks tema jaoks elus olulist tegurit: füüsilise liikumise ja loovuse. Treenerina on Hertale oluline arendada laste loovust, tõsta nende enesekindlust, näidata lastele tantsu erinevaid külgi ning motiveerida neid ennast arendama.