Maerobic tantsukool

Tantsukoolis Maerobic toimub lastele ja noortele tantsuhariduse pakkumine ning tantsijate igakülgseks arenguks ja eneseteostuseks vajalike tingimuste loomine. Meie eesmärgiks on õpilaste mitmekülgne kehaline arendamine ning sportlike iseloomuomaduste ja hoiakute kujundamine. Peame oluliseks anda võimalus tantsimiseks igale tantsukooli astujale olenemata tema eelnevatest oskustest. Arvestame õpilase individuaalsete omadustega, julgustades algajaid ja tunnustades edasijõudnuid.

Tantsukoolis on võimalik professionaalsete õpetajate käe all arendada oma tantsuoskust ja õppida erinevaid tantsustiile- showtants, jazz, tänavatants, hip-hop, vabatants, girlie hip-hop, lastetants. Igal rühmal on üks või kaks põhistiili, kuid tutvutakse ka erinevate teiste tantsustiilidega. Iga õpetaja kohandab oma tunni, arvestades õpilaste võimeid ja vajadusi, et treeningud oleksid kõigile jõukohased ja edasiviivad.

Tantsukoolil Maerobic toimuvad igal aastal suvine tantsulaager, linnalaagrid ja tantsuööd, kus lisaks ühisele ajaveetmisele on võimalus end erinevate külalistreenerite käe all veelgi rohkem arendada. Samuti korraldame aastaringselt külalistreenerite workshop´e, et tutvustada erinevaid tantsustiile ja avardada õpilaste silmaringi tantsumaailmas.

Tantsukooli eesmärgiks on pakkuda oma õpilastele ka suurt esinemiskogemust arvukatel esinemistel Eestis ja vanemate rühmade puhul ka mujal riikides. Igal õppeaastal võetakse osa erinevatest festivalidest ja tantsuvõistlustest, kindlasti osaletakse võistlustel „Koolitants“ ja „Kuldne Karikas“. Samuti astutakse lavale ka tantsukooli poolt korraldatud Talvekontserdil ning Kevadkontserdil.